En İyi Kadın Oyuncu
- Michaela Coel, "I May Destroy You"
- Billie Piper, "I Hate Suzie"
- Daisy Edgar-Jones, "Normal People"
- Hayley Squires, "Adult Material"
- Jodie Comer, "Killing Eve"
- Letitia Wright, "Small Axe"
En İyi Erkek Oyuncu
- Paul Mescal, "Normal People"
- John Boyega, "Small Axe"
- Josh O'Connor, "The Crown"
- Paapa Essiedu, "I May Destroy You"
- Shaun Parkes, "Small Axe"
- Waleed Zuaiter, "Baghdad Central"
En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu
- Rakie Ayola, Anthony
- Helena Bonham Carter, "The Crown"
- Leila Farzad, "I Hate Suzie"
- Siena Kelly, "Adult Material"
- Sophie Okonedo, "Criminal: UK"
- Weruche Opia, "I May Destroy You"
En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu
- Malachi Kirby, "Small Axe"
- Kunal Nayyar, "Criminal: UK"
- Michael Sheen, "Quiz"
- Micheal Ward, "Small Axe"
- Rupert Everett, "Adult Material"
- Tobias Menzies, "The Crown"
En İyi Eğlence Performansı
- Romesh Ranganathan, "The Ranganation""
- Adam Hills, "The Last Leg""
- Bradley Walsh, "Beat The Chasers"
- Claudia Winkleman, "Strictly Come Dancing"
- David Mitchell, "Would I Lie To You? At Christmas"
- Graham Norton, "The Graham Norton Show"
Komedi Programında En İyi Erkek Performansı
- Charlie Cooper, "This Country"
- Guz Khan, "Man Like Mobeen"
- Joseph Gilgun, "Brassic"
- Ncuti Gatwa, "Sex Education"
- Paul Ritter, "Friday Night Dinner"
- Reece Shearsmith, "Inside No 9"
Komedi Programında En İyi Kadın Performansı
- Aimee Lou Wood, "Sex Education"
- Daisy Haggard, "Breeders"
- Daisy May Cooper, "This Country"
- Emma Mackey, "Sex Education"
- Gbemisola Ikumelo, "Famalam"
- Mae Martin, "Feel Good"
En İyi Dizi
- "Save Me Too"
- "Gangs of London"
- "I Hate Suzie"
- "The Crown"
En İyi Film
- "Sitting In Limbo"
- "Anthony"
- "BBW"
- "The Windermere Children"
En İyi Mini Dizi
- "I May Destroy You"
- "Adult Material"
- "Normal People"
- "Small Axe"
En İyi Pembe Dizi
- "Casualty"
- "Coronation Street"
- "EastEnders"
- "Hollyoaks"
En İyi Eğlence Programı
- "Life & Rhymes"
- "Ant & Dec's Saturday Night Takeaway"
- "Strictly Come Dancing"
- "The Masked Singer"
En İyi Komedi
- "Inside No 9"
- "Ghosts"
- "Man Like Mobeen"
- "This Country"
TV Programı Ödülü
- "Long Lost Family: Born Without Trace"
- "Big Zuu's Big Eats""
- "Mortimer And Whitehouse: Gone Fishing"
- "The Repair Shop"
En İyi Gündüz Programı
- "The Great House Giveaway"
- "Jimmy McGovern's Moving On""
- "Richard Osman's House Of Games"
- "The Chase"
En İyi Belgesel Dizi
- "Once Upon A Time In Iraq"
- "Crime & Punishment"
- "Hospital"
- "Losing It: Our Mental Health Emergency"
En İyi Belgesel
- "The Surgeon's Cut"
- "Extinction: The Facts"
- "Putin: A Russian Spy Story"
- "The Rise of The Murdoch Dynasty"
En İyi Canlı Yayın
- "Springwatch 2020"
- "Life Drawing Dive!""
- "The Royal British Legion Festival of Remembrance"
- "The Third Day: Autumn"
En İyi Drama Yazarı
- Michaela Coel, "I May Destroy You"
- Alastair Siddons, "Steve McQueen, Small Axe"
- Lucy Kirkwood, "Adult Material"
- Lucy Prebble, "I Hate Suzie"
En İyi Komedi Yazarı
- Sophie Willan, "Alma's Not Normal"
- Charlie Brooker, "Charlie Brooker's Antiviral Wipe"
- Daisy May Cooper, "This Country"
- Writing team, "Ghosts"
2021 Oscar Ödülleri'nin Detayları Belli Oldu
93. Oscar Ödülleri'nin En Önemli Anları
Oscar Tarihinin En İyi Kırmızı Halı Görünümleri